PŘI NÁKUPU NAD 2000,- DOPRAVA PO ČR ZDARMA

Regenerační nápoj bez cukru BIX RECOVERY - ORANGE MANGO

Značka: BIX
240 Kč
Skladem (>5 ks)

BIX RECOVERY SUPPLEMENT je denní regenerační doplněk, který podporuje hydrataci a doplní vitamíny a minerály po tréninku nebo v náročných pracovních dnech. BIX RECOVERY je produkt speciálně navržený pro sportovce. Je to regenerační nápoj ve formě tablet, který je snadno rozpustný v jakékoli tekutině. Už žádné odměřování. Pomáhá obnovit  energii, svaly a klouby po těžkém tréninku a připravit tě na další den. 

BIX RECOVERY je určen pro optimální regeneraci po tréninku. Jedná se o denní regenerační doplněk určený k podpoře regeneračního procesu s 12 vitamíny a minerály. Má nulový obsah cukru a obsahuje pouze přírodní barviva a příchutě. Složení je navrženo tak, aby udrželo optimální hydrataci a maximalizovalo  regeneraci po jakémkoli tréninku. Snižuje svalové křeče, napětí a ztuhlost a zlepšuje hladinu energie, svalovou vytrvalost a kardiovaskulární zdraví. BIX RECOVERY byl vyvinut sportovními odborníky na výživu a potravinářskými vědci s těmi nejkvalitnějšími ingrediencemi, aby vám poskytli nejlepší hydratační tabletu na trhu!

 Neobsahuje cukr. Takže si si můžeš dát porci sacharidů v jídle navíc!

 • 12 vitamínů, minerálů a elektrolytů v 1 šumivé tabletě

 • pouze přírodní barvy a příchutě 

 •  vyrobeno v Německu v zařízení s certifikací GMP
 • BIX RECOVERY obsahuje 8 kalorií na 4,5g tabletu

   

  Hmotnost 1 tablety: 4,5 g

  Hmotnost balení: 45 g

   

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ:

BIX RECOVERY SUPPLEMENT je denní regenerační doplněk, který podporuje hydrataci a potřebu vitamínů vašeho těla po tréninku nebo v náročných pracovních dnech. Pro dosažení nejlepších výsledků konzumujte jednu tabletu BIX rozpuštěnou ve 300 - 500 ml vody do 15 minut po ukončení tréninku.

 

Každá tableta obsahuje:

Vitamín C - 200 mg

Hořčík - 150 mg

Sodík - 150 mg

BCAA - 100 mg

Bromelain - 100 mg

Vápník - 50 mg

Draslík - 50 mg

Zinek - 10 mg

Vitamín E - 10 mg

Q10 - 3 mg

Železo - 2,5 mg

B12 - 3 mcg

Aktivní a neaktivní složky: 

Kyselina citrónová, uhličitan hořečnatý, hydrogenuhličitan sodný, kyselina jablečná, zvlhčovadlo sorbitol, kyselina L-askorbová, vitamín C, inulin, hydrogenuhličitan draselný, BCAA (L Leucin, L Valin, L Isoleucin), bromelainový prášek, DL-α -tokoferylacetát, vitamin E, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, sukralóza, citrát zinečnatý, glukonát železnatý, prášek ze šťávy z červené řepy, barevné karoteny z řas, koenzym Q10, selenan sodný.

 ZODPOVĚDNOST ZA KVALITU: Ing. Pavla Ferenčáková, Mečířova 38, 612 00 Brno